Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 24 common:people_all_forms

Нормативні документи і матеріали

Date: 25 березня 2020 о 10:03, Refreshed 14 серпня 2022 о 13:27

https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/62f/4c1/f2d/62f4c1f2d9a1d274700929.pdf

 НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ - Методичний кабінет Горохівського коледжу ЛНАУАналіз виховної роботи Новосілківської гімназії за 2020/2021 н.р.

2020/2021 н. р. у виховний простір школи втілювались ідеї демократичної культури відповідно Законів України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII, ст.17 Закону України «Про загальну середню освіту», Указів Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» від 30.09.2010  № 926/2010, «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року» від 25.06.2013 № 344/2013, наказу Міністерства освіти і науки України від 31.10. 2011 № 1243 «Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року,  листа МОН України від 16.08.2019 № 1/9-523 «Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019-2020 навчальному році», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII.

В ході здійснення виховного процесу в 2020/2021  навчальному році розроблено план системних заходів, спрямованих на формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

Згідно наказу «Про організацію виховної роботи в 2020/2021році»

виховна робота в учнівських куренях здійснювалася на основі програми «Нова українська школа у поступі до цінностей»( Рекомендовано до друку

Вченою радою Інституту проблем виховання НАПН України

протокол № 6 від 02 липня 2018 р., керівник програми: Бех І.Д.)

Курінь ім.  Павла Полуботка (1клас.Бойченко І.Ю.)

Курінь ім. Микити Швачки (2 клас. Романенко Н.Д.)

Курінь ім. Пилипа Орлика (3 клас. Розсохач Л.І. )

Курінь ім. Петра Сагайдачного 4 клас. Лоневська М.М.)

Курінь ім. Івана Сірка (5 клас. Миненко А.С.)

ім. Дмитра Апостола ( 6 клас. Барабаш С.В.)

Курінь ім. Івана Богуна ( 7 клас. Заяць О.В.)

Курінь ім. Северина Наливайка ( 8 клас. Кубай Н.М.)

Курінь ім. Петра Дорошенка (9 клас. Крижак Т.Ф.)

Курінь ім.  Дмитра Вишневецького ( 10 клас. Коцюба О.М.)

Курінь ім. Богдана Хмельницького (11 клас. Луценко Н.О.)

Визначено основні напрямки виховної роботи та призначено відповідальних за ними:

- Організаційний напрямок – Котик С.Б. заступник директора з виховної роботи;

- Шкільне учнівське самоврядування –Тарикіна І.В. педагог-організатор;

- Національне виховання та сприяння творчому розвитку особистості – Коцюба О.М., вчитель української мови та літератури, класний керівник 10 класу, Громадецький М.В., вчитель фізики.

- Військово-патріотичне та громадянське виховання – Білоцький М.М. вчитель предмета «Захист Вітчизни», Романенко Я.О., вчитель фізичної культури, Бойченко І.Ю., вчитель початкових класів, класний керівник 1 класу;

- Родинне виховання – Романенко Н.Д., вчитель початкових класів, класний керівник 2 кл. ; Лоневська М.М. вчитель початкових класів та української мови, класний керівник 4 кл.;

-  Профорієнтаційну роботу – психолог школи Харченко А.В. , Луценко Н.О., вчитель математики, класний керівник 11 кл.;

- Екологічний напрямок -. Заяць О.В., учитель біології, класний керівник 7 кл., Крижак Т.Ф., вчитель географії; класний керівник 9 кл;

- Художньо – естетичне виховання – вчитель мистецтва Барабаш С.В., класний керівник 6 класу, Ольхова Я.Ю., вихователь ГПД;

- Превентивне та моральне виховання – Тарикіна І.В., педагог-організатор – Кубай Н.М., вчитель англійської мови, класний керівник 8 класу;

- Формування здорового способу життя – Романенко Я.О., учитель фізичного виховання, Розсохач Л.І. вчитель початкових класів, класний керівник 3 кл.;

- Краєзнавство і туризм – Романенко Я.О., вчитель фізичної культури, педагог-організатор Тарикіна І.В.;

- За роботу шкільного музею -. Білоцький М.М., вчитель історії.

Робота методичного об’єднання  класних керівників була спрямована на вирішення проблемного питання: «Підвищення ефективності роботи класних керівників з метою виявлення індивідуальних нахилів та здібностей кожної дитини для всебічного і цілеспрямованого розвитку та профорієнтації в умовах Нової Української школи». Вирішення поставленої проблеми здійснювалося через підвищення потенційних творчих можливостей класних керівників, впровадження інноваційних технологій в їх діяльність та підвищення методичної компетенції класних керівників в роботі з класним колективом.

РОБОТА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Протягом навчального року проведено чотири засідання на яких обговорено наступні питання:

  • Особливості організації  виховної роботи  в умовах пандемії на 2020/2021 н.р. Підвищення фахової компетентності  класного керівника.
  • Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання.
  • Основи педагогічної співпраці  «Педагоги -діти -батьки»
  • Гендерне виховання - нагальна потреба сучасної освітньої системи.

Виконання плану роботи методичного об’єднання за 2020/2021навчальний рік. Підведення підсумків роботи класних керівників.

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Одним із пріоритетних напрямків виховної роботи у школі є громадянське виховання, зорієнтоване на виховання патріота і захисника України, її  культури, мови, національних традицій. В основу покладено  принципи гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи.

Відповідно до плану національно – патріотично виховання проведено заходи, які вже стали щорічною традицією школи.

В ході відзначення Дня села випущено відеоролик про Новосілки, на платформі ФБ в шкільній групі організовано флешмоб «Моє село», де  учні, вчителі та всі жителі села мали змогу поділитися фото, відео, творами, власними віршами про рідне село. Вшанували пам*ять героя, який загинув в зоні АТО- Василенка Ігора. Протягом тижня козацької слави: свято «Посвята в козаки»; свято для першокласників «Ми козацького роду діти» та конкурс для учнів початкової школи «Козацькому роду нема переводу».

В ході Всеукраїнського тижня права презентовано Загальну декларацію прав людини, Конвенцію ООН про права дитини та конкурс правознавців.

В ході місячника української писемності та мови організовано виставку творів української класичної літератури та відкритий виховний захід «Моя мова солов*їна».

До дня народження письменника-земляка Петра Сиченка пройшов урочистий мітинг біля пам’ятника Петра Сиченка, покладено квіти до    пам’ятника, організовано захід пам’яті письменника «І знову я у рідній стороні».

До Дня Збройних Сил України проведено відкритий захід «Сучасні захисники України», зустріч з воїнами АТО, благодійний ярмарок «Діти – воїнам АТО».

Проведено виховні години "30 років з дня виведення військ з Афганістану.»

До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 роки пройшли години спілкування по куренях, лінійка-реквієм пам’яті жертв Голодомору та до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту «Вклонімо голови перед пам’яттю безвинно загиблих», акції «Свічка пам’яті», «Незабудка».

До дня пам’яті героїв Крут учні старшої школи переглянули і обговорили відеофільм «Герої Крут».

До дня Cоборності України проведено онлайн години спілкування по куренях та малюнковий вернісаж «Моя країна - Україна», он-лайн подорож Україною за сторінками проекту каналу 1+1 « Моя країна прекрасна і незалежна», єдиний урок патріотизму(дистанційно), конкурс фоторобіт « Моє село - частинка красивої і незалежної України.» (платформа ФБ).

З метою  вшанування Героїв Небесної Сотні, були проведені  такі заходи: лінійка-реквієм, хвилина мовчання «Загиблих душі, Господи, прийми» у супроводі мелодії пісні «Пливе кача…», вшанування пам’яті загиблого земляка Ігоря Василенка, перегляд тематичних фільмів «Майдан. Хроніка подій», виконання гімну на початку першого уроку в кожному класі, елементи патріотичного дрес-коду (браслети, резинки для волосся, брошки і т.д.), виготовлення «Пташки миру, свободи та злагоди».

ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ

З метою формування нетерпимості до проявів агресії, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля, розвитку навичок надання і отримання допомоги та на виконання плану протидії булінгу у закладі освіти за 2020/2021 н.р. було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів щодо попередження та протидії булінгу серед учасників освітнього процесу.

На діагностичному етапі було здійснено:

  • проведено перевірку приміщень, території школи з метою виявлення місць, які потенційно можуть бути небезпечними та сприятливими для вчинення булінгу (цькування) (на початку навчального року);
  • у вересні-жовтні проведені соціометричні дослідження у 5-9 класах з метою діагностування рівня напруги, тривожності, агресії в учнівських колективах;
  • спостереження за міжособистісною поведінкою здобувачів освіти;
  • опитування (анкетування) учасників освітнього процесу;
  • психологічні діагностики мікроклімату, згуртованості класних колективів та емоційних станів учнів;
  • соціальне дослідження наявності референтних груп та відторгнених в колективах
  • поширення знань про основні положення Конвенції ООН про права дитини. Діти мають право! Діти мають підтримку! Національна дитяча «гаряча» лінія для дітей та про дітей!.
  • розроблення та поширення буклетів, брошур, інформаційних матеріалів у сфері протидії булінгу та кібербулінгу.
  • Заходи з безпеки в Інтернеті:

-        години спілкування на тему «Безпека дітей в Інтернеті. Кібербулінг.»,

-        перегляд відеороликів «Інтернет залежність: боремося чи піддаємося?»,

-        тестування «Виявлення Інтернет залежності»,

-        оформлення інформаційного стенду "Про Безпечний Інтернет»

Класні керівники 1 раз на місяць проводять класні години з протидії булінгу, вчителі початкових класів проводять ранкові зустрічі з метою формування навичок дружніх стосунків. Відпрацьовуються  теми особистої і  гідності в ході вивчення літературних творі, на уроках історії.

До Міжнародного дня толерантності (терпимості) педагогами закладу було проведено заняття з елементами тренінгу «Що таке толерантність?» (5 кл), хвилинку позитиву від ШКТ «Комплімент кожному», флешмоб «Будемо толерантними» (5-11 кл), стіннівку «Дерево толерантності» (9-10 кл). Кубай Н.М.(класний керівник 8 класу) провела відкритий виховний захід «Толерантність, яка вона…»

Щороку в закладі проводиться традиційна Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» та Всеукраїнський тиждень права (грудень).

Постійно функціонує «Скринька довіри».

Інформаційно-профілактичні заходи для здобувачів освіти включали в себе перегляд навчальних мультфільмів «Скажи булінгу «Ні» та мотиваційні відеоролики від Ніка Вуйчича, які навчають цінувати кожного для учнів 7-8 класів, Акцію від ШКТ «Стоп! Булінг» від учнів 9-11 класів, бесіди на тему: «Спілкування без конфліктів», нагадування про гарячу лінію для дітей та у випадках булінгу чи насильства. Поновлено класні куточки

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності «Наша безпека – у наших руках» який проходив з 22.02.2021р. по 26.02.2021р. було проведено:

Бесіди з учнями початкових класів «Що таке дружба»

Заняття для учнів з елементами тренінгу: «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Що таке гнів та як ним управляти».

Профорієнтаційна робота: «Актуальність професій, які рятують життя» Розроблення та поширення буклетів, брошур, інформаційних матеріалів у сфері протидії булінгу та кібербулінгу серед учнів і батьків.

Бесіди  «Безпека в інтернеті.10 золотих правил».

Перегляд відеороликів «Інтернет залежність: боремося чи піддаємося?»,

Години спілкування на тему «Які небезпеки можуть бути в Інтернеті. Кібербулінг» . Вчителі старших класів провели класні години на тему  «Stop sexтинг» та отримали сертифікати.

Вчителі початкових класів також пройшли курс з протидії насильства стосовно дітей.

Головною метою всіх проведених заходів було навчити здобувачів освіти безпечній взаємодії в освітньому процесі, попередити та протидіяти цькуванню, правильно вирішувати конфлікти.

Інформаційно-профілактичні заходи для педагогів закладу включали в себе вивчення законодавчих документів, практик протидії цькуванню, співпрацю із головним територіальним управління юстиції, сектором ювенальної превенції., проведення протягом року виховних годин на відповідну тематику для учнів 5-11 класів. В листопаді відбулося засідання МО класних керівників, тема засідання:

«Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання»

Метою засідання було:  підвищення фахової кваліфікації вчителів з удосконалення нормативно-правової бази у сфері булінгу у дитячому колективі. Формування у класних керівників  установки на застосування технологій та основ впровадження демократичних цінностей: захищати права дитини, навчати учнів життєвим навичкам (психосоціальним компетентностям), що сприяють соціальній злагодженості, розбудові здорових стосунків.

Щоперерви ведеться чергування вчителями в коридорах та класах.

Протягом року ведеться визначення рівня тривоги та депресії учнів.

Педагоги закладу також протягом року проходять безкоштовний курс «Недискримінаційний підхід у навчанні» на сайті EdEra, «Протидія та попередження булінгу у закладах освіти» (освітня платформа «PROMETEUS»).

У профілактичній освітній діяльності класоводи та класні керівники використовують методичні рекомендації щодо формування у дітей нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки.

З нагоди  Дня народження нашого земляка письменника, науковця, автора  енциклопедії «Історія міст і сіл України» Віталія Кулаковського проведено науково-практичну конференцію .

До Міжнародного дня рідної мови пройшли години спілкування по куренях, конкурс газет про мову.

Цікаві заходи провели з приводу увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка»: онлайн- години спілкування «Життя та діяльність Леоніда Каденюка», «Гімн України та «Кобзар» Шевченка у космосі»; перегляд презентацій та документальних відеофільмів розроблених Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я»; конкурс малюнків на тему «Космос і людина».

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора  пройшли години спілкування(онлайн) «Крим. Право на спротив».

Разом з членами ШКТ, учні виготовили подарунки(квіти, печиво, листівки та привітали мам, бабусь, дівчаток. До традиційного Шевченківського тижня було приурочено конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка та відео уроки по куренях; книжковий вернісаж «Шевченко не лише поет, а й голос українського народу».  Взяли участь в VI міському конкурсі читців ім. Т.Г.Шевченка «Живе слово Кобзаря».

ВИХОВНА РОБОТА НА ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

На час дистанційного навчання всі заходи та конкурси проходили дистанційно, оголошення про конкурси та їхні результати висвітлювалися в соціальних мережах(ФБ, Viber, WhatsApp, Zoom, ClassRoom, шкільний сайт).

Протягом карантину постійно проводилися  онлайн-бесіди щодо профілактики, інфікування і поширення коронавірусу, про важливість дотримання карантину. Перегляд мультфільмів та відеороликів про те, як потрібно себе поводити під час карантину, як і скільки потрібно мити руки. Розроблено пам’ятки «Безпека під час коронавірусу. Бережи себе та рідних»

До Всесвітнього дня поезії запустили флешмоб «Запиши на відео рядки улюблених віршів». До флешмобу долучилися учні, батьки та жителі нашого села.

З нагоди  Всесвітнього дня води учням було запропоновано переглянути  відеоролики, щодо важливості збереження чистоти води, як найважливішого фактору життєдіяльності людини і всього живого на землі, про дбайливе ставлення до води, про наслідки потрапляння фосфатів до водойм . Організували конкурс проектів на тему «Як я бережу воду».

До Дня боротьби із захворюванням на туберкульоз учням надіслано відео презентації «Єдино правильний вибір на користь здорового способу життя»,   «Шкідливі звички», «Вибір за тобою».

Цікаві буктрейлери до улюблених книг зробили учні з нагоди Дня дитячої книги.

До  тижня Здоров’я підготували відеоролики про те, як підтримують здоровий спосіб життя на карантині, до тижня Радості-про те, що змушує їх радіти щодня, до тижня Творчості було висвітлено масу творчих робіт наших талановитих учнів, до кожного тижня було щось нове та цікаве.

Долучилися й до районного челенджу  «Одягни вишиванку, Україно моя» та до флешмобу «Ланцюг єдності» започаткованого Управлінням освіти Боярської міської ради до Дня вишиванки.

Із задоволенням долучилися до районної родинної онлайн-акції «Великодні традиції моєї сім’ї».

Онлайн-відео бесіди до Дня Чорнобильської трагедії провели класні керівники.

До Дня Перемоги лідери ШКТ підготували проект "Зв'язок поколінь" про Дні Перемоги, які проходили в селі Новосілки з 2006 по 2020 роки.

Проведено тематичні заходи до Дня пам*яті українців ,які рятували євреїв під час Другої світової війни.

Вихованці музичних гуртків взяли участь в обласному вокальному шоу «Калиновий голос Київщини».

Котик Дмитро взяв участь у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб» з власними віршами на патріотичну тематику.

 До Дня Сім*ї цікаві проекти презентували учні початкових класів.

До  Дня Захисту Дітей для учнів проведено розваги , конкурси , танці та шоу мильних бульбашок. Діти підготували  цікаві проекти, леп-буки, малюнки ,відеоролики. Також відбулися змагання з волейболу , футболу та тенісу. З волейболу та футболу учні нашої школи отримали перемогу.

Традиційно відбувся конкурс «Берегиня 2021», учасниці показали свої здібності та таланти.

ЗАХОДИ СПРЯМОВАНІ НА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

   З метою формування здорового способу життя  систематично проводилися :

-тиждень «За здоровий спосіб життя!» до Міжнародного дня боротьби з курінням;

-тиждень сприяння здорового способу життя. Класні години «Чинники здоров’я» ;

-тиждень знань безпеки життєдіяльності;

иждень знань Правил Дорожнього руху ;

-тиждень техніки безпеки.

 Акції-  «Курінню – НІ!», «Турбота» до Дня захисту прав інвалідів, «Смерті дітей від ДТП – ні!».

Лекторій «Що ми знаємо про шкідливі звички?» . Профілактичний лекторій до Всесвiтнього дня боротьби зi СНІДом.

 Бесiди: «Єдино правильний вибір на користь здорового способу життя», Дорожня грамота», «Чинники здоров’я» . Профілактичні бесіди до Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби із захворюванням на туберкульоз. Випуск інформаційних листівок.

Місячник безпеки на воді та на льоду ,місячник фізичного здоров’я та спорту.

Організація Малих олімпійських ігор, які вже стали справжнім спортивним родинним святом для учнів і батьків. День цивільної оборони .

Учні із задоволенням взяли участь у Всеукраїнському проекті «Мішечок».

На виконання річного плану закладу освіти та з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, профілактики травматизму та запобігання загибелі дітей, підвищення інформаційно-просвітницького рівня з питань безпеки життєдіяльності з 9 по 12 лютого 2021 року в закладі освіти був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Проведенню тижня передувала велика підготовча робота: заступником з виховної роботи був розроблений та спланований план заходів щодо проведення Тижня знань, напередодні проведені інструктивні наради з класоводами та класними керівниками, оформлені виставки, стенди, буклети.

В рамках проведення Тижня знань у ЗЗСО пройшли такі заходи:

  • вчителем образотворчого мистецтва організовано виставку малюнків на тему «Вчимося берегти своє життя»;
  • в шкільній бібліотеці протягом тижня діяла Виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека дитини»;
  • проведено виховні години «Основні правила поведінки під час подорожі в лісі» у 1-2 кл., «Надзвичайні ситуації: гроза, буря, землетрус, повінь. правила поведінки під час різних природних явищах» – у 3-4 кл., «Правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі» – у 5-6 кл., «Правила безпечного поводження з газом, газовими та електроприладами» – у 7-8 кл., «Безпека людини під час роботи з електричними приладами, користування піротехнічними засобами» – у 9 кл., «Безпечне користування побутовим газом та електричними приладами» – у 10-11 кл.;
  • показовий урок проведений вчителем основ здоров’я для учнів 7 класу «Безпека на дорозі»;
  • класними керівниками 1-11 класів проведено батьківський онлайн-всеобуч «Як діяти в різних життєвих ситуаціях»;
  • перегляд та обговорення відеоматеріалів, відеофільмів про надзвичайні ситуації та правила поведінки під час їх виникнення;
  • поновлені новими матеріалами  інформаційно-довідкові куточки  з питань  безпеки життєдіяльності;
  • розроблені пам’ятки для батьків та учнів з питань: „Правила поведінки у разі виявлення незнайомих предметів, або схожих на вибухонебезпечні”, „Забезпечення особистої безпеки дітей”, „Безпечний рух на дорозі”, „Попередження виникнення пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем”.

З  метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, в школі з 17 по 23травня 2021 року року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.

Протягом тижня проведено ряд заходів:

  • розроблено план проведення тижня в закладі;
  • проведені інструктажі з техніки безпеки з усіма учнями та вчителями ;
  • поновлені матеріали курінних куточків з  безпеки дорожнього руху;
  • встановлено шлагбаум на в*їзді до школи;
  • членами ШКТ розроблено інформаційні буклети про «Правила дорожнього руху» ;
  • бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно», зокрема про необхідність використання світловідбиваючих  елементів на одязі у темний час доби;
  • вчитель образотворчого мистецтва . організувала виставку малюнків з правил дорожнього руху;
  • в 5-9-х класах вчитель основ здоров’я  провела уроки на тему «Безпека на дорозі», на яких учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.
  • - бібліотекар . організувала тематичну виставку в шкільній бібліотеці «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»
  • -спостереження за транспортом з території закладу та практичні заняття з ПДР;
  • -моделювання різних ситуацій на дорозі та способів їх вирішення;
  • -складання схеми «Безпечна дорога додому»;
  • - перегляд відеофільмів та мультфільмів про правила дорожнього руху «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) , «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-11 кл.).
  • квест «Азбука дорожнього руху» для учнів 1-4 класів .
  •   практикум «Перша медична допомога», під час якого учні 8-11 класів відпрацюють  прийоми надання першої допомоги при нещасних випадках у ДПТ;
  • - участь у форумі з безпеки дорожнього руху (19.05.2021, 10.00 – 16.00 Оnline YouTube-канал «Безпечна країна»)
  • -проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху в рамках національного проєкту «Безпечна країна» (21.05.2021, 10.00 –16.00 Оnline YouTube-канал «Безпечна країна»).

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Активно працювало шкільне козацьке товариство імені Івана Мазепи (отаман учень 11 класу Філоненко Микола). Проведено 4 загальні  засідання ради старшин та рад куренів на яких розглядались питання дисципліни, організації заходів, підводились результати конкурсу «Кращий курінь». Крім того, щочетверга проводилися оперативні засідання полковників, на яких обговорюються проблеми робочого тижня, підводилися підсумки змагання «Кращий курінь тижня» та «Кращий курінь місяця».

За розробленими критеріями проводився конкурс «Кращий курінь». За підсумками навчального року звання «Кращий курінь» вибороли:

  • курінь імені Пилипа Орлика (1 клас – кіш Козачата)
  • курінь імені  Івана Сірка ( 5 клас - кіш Джури)
  • курінь імені  Дмитра Вишневецького ( 10 клас - кіш Молоді козаки).

Протягом року випущено п’ять інформаційних випусків «Козацька чайка». Інформування про шкільні заходи відбувалося і через соціальні мережі – на сайті школи, у Facebook і Viber.

Шкільним козацьким товариством організовано ряд традиційних заходів:

-        конкурси: «Суперкозак», «Супер козачок», «Берегиня козацького роду»;

-        благодійна ярмарка: «Діти – воїнам АТО» ;

-        акції: «Голуб  миру»,  «Ветеран», «Незабудка», «Свічка пам’яті», , «Рідне село», «Посади дерево», «Шкільне подвір’я».

-        вечір відпочинку до Дня святого Валентина.

Помісячний звіт роботи членів ШКТ.

ВЕРЕСЕНЬ: День знань - учні 1 класу змогли проявити свої здібності до танцю та співу.  Виховна година до дня пам’яті жертв Бабиного Яру, привітання з днем бібліотекаря.

ЖОВТЕНЬ: виховна година до дня людей похилого віку.  Привітання вчителів з Днем Вчителя. Провели вибори отамана школи, де переміг Філоненко Микола, учень10 класу. 13 жовтня- святкування Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України. Запрошений гість Генерал-осавул Святошинського районного козацького загону «Богунський полк Українського козацтва» Плотніцький О.П., учні співали, танцювали отримували подарунки та нагороди найкращий курінь за минулий рік.

ЛИСТОПАД: Тиждень української  писемності та мови, під час якого був проведені тематичні заходи  (Коцюба О.М. з учням 9 та 10 класу та   Лоневська М.М.)  До дня толерантності виховні заходи провели Кубай Н.М.  з учнями 8 класу та Тарикіна І.В. з учнями 7 класу.   З Конвенцією ООН для учнів 9 та 10 класу попрацював Білоцький М.М. Крижак Т.Ф. та Білоцький М.М. провели захід до Дня гідності та свободи для учнів 9 класу. Для учнів 10 та 11 класу Білоцький М.М. та для учнів 7 класу Котик С.Б. провели  захід до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору. З 25 листопада по 10 грудня проводилася  акція «16 днів проти насильства».

ГРУДЕНЬ: Тиждень інформатики проводила Миненко А.С. , учні протягом  тижня розв’язували різні завдання, кросворди та ребуси. Відкритий захід для учнів 7 класу з хімії провела Заяць О.В., де учні проводили досліди про хімічні елементи.  «Козацькі розваги»  серед учнів 1-7 та 8-11 класів організували  вчителі фізкультури .  Святкове дійство до Дня Святого Миколая для учнів початкової школи провели учні 7 та 3 класу на чолі з директором будинку культури Перепелицею С.А. Організовано виставку робіт на новорічну тематику  «Свято наближається», роботи учнів були змонтовані у відео та оцінені грамотами.

СІЧЕНЬ: Фотоконкурс «Зустрічаймо Різдво», де учні фотографували свої новорічні ялинки. До дня Соборності України змонтоване відео з малюнків та робіт учнів на тему: Оберіг України. Відеоуроки  до Дня пам’яті Героїв Крут провели Білоцький М.М. та Тарикіна І.В. для учнів 6 класу, до Дня Пам’яті Голокосту у 5 класі Тарикіна І.В.

ЛЮТИЙ: заходи до дня безпечного Інтернету провела Миненко А.С. До Дня Святого Валентина  готувалися всі, мегасердечко від учнів початкової школи, від учнів старших класів стіннівки та роботи своїми руками.  До дня Державного Герба учні малювали малюнки «Як ми  бачимо свій герб». Святкування 100 –річчя Володимира Малика, учні підготували вірші написанні письменником сценки з його творів. Були присутні гості Букет Є.С. та Бойко О.В. Бібліотекар Хлопук С.М. для учнів старшої школи провела літературні уроки. До дня Героїв Небесної Сотні учні долучилися до загальношкільної хвилини мовчання, виконали Гімн України, запалили свічку пам’яті, виготовили янголів  пам’яті та переглянули тематичні фільми. Тиждень Рідної мови- протягом якого були проведені відкриті уроки, також учні взяли участь в обласному он-лайн флешмобі «Леся Українка 150», відзнятий відеоролик до дня народження Л. Українки, учні підготували вірші та вислови.

БЕРЕЗЕНЬ: привітання для вчителів з 8 березня, подарунки підготовані руками учнів. Проходили Шевченківські дні. Учні читали вірші, учні 3 класу артистично зіграли уривок  «Наймички» на чолі  з Розсохач Л.І. Провели Міжнародний  день Щастя, учні змогли поділитися думками, що таке щастя. До Всесвітнього дня водних ресурсів Заяць О.В. провела квест для учнів 11 класу.

КВІТЕНЬ : Тарикіна І.В. та Лоневська М.М. провели захід  для учнів 4 класу до дня сміх: жартували, грали, проводили конкурси. До дня дитячої книги бібліотекар Хлопук С.М. провела захід «Книжкова лікарня»,  де учні могли самі лікувати підручники та вчилися як вірно їх берегти. В умовах карантину дистанційно провели День здоров’я та День космонавтики, учні фотографували своє дозвілля, після чого було змонтоване відео. До Дня космонавтики учні поринули у Всесвіт,майстрували та малювали космос і космічні ракети, уявляли себе юними космонавтами. Тиждень присвячений Дню матері Землі, учні довели, що берегти землю це важливо. Також долучилися до  Дня  довкілля,   учні прибирали, садили дерева та квіти. Пройшов тиждень ПДР, для учнів початкової школи були проведені презентації на тему: «Використання світло відбивальних елементів у темний час доби».  В межах дистанційного навчання  учні переглядали фільми та інформацію про Чорнобильську трагедію. Перед святом Великодня вчителі та учні прибирали біля пам’ятників наших героїв, які полягли у другій світовій війні.

ТРАВЕНЬ: учні готували аплікації, малюнки до  Великодня.  8 травня учні 9 та 11 класу покладали вінки до пам’ятників наших героїв, святкову програму для жителів села провели Котик С.Б. та зав. Будинку культури Крижак О.Ю.  До дня матері учні підготували відеоролик. До Дня Європи  учні малювали малюнки, як вони бачать Європу в нашій країні. Колектив школи під *єднався до флешмобу до дня Вишиванки «Я у вишиванці, а Ви».

ЧЕРВЕНЬ: провели день захисту дітей, учні  школи отримали масу задоволення від конкурсів та мильних бульбашок, зробили відео «Вчителі також були маленькі». Провели конкурс «Берегиня 2021», переможцями стали учениця 10 класу Сергієнко Н. та учениця 1 класу Карапетян М. Завершив навчальний рік Останній дзвоник, була святкова програма,  танцювали, співали.

Члени ШКТ активно співпрацювали з обласною радою дітей Київщини, а саме брали участь в конференціях, вебінарах, форумах (онлайн):

-        участь в обласному лідерському форумі "Лідер!Енергія!Дія!"

-        участь в проєкті "Leader travel UA", що офіційно стартує 21.11 на День гідності  триває до Дня Незалежності

-        згідно плану департаменту освіти і науки КОДА 30.11 були присутні на он-лайн  зустрічі з журналістами та блогерами  (організатор Олена Лісовенко, платформа ZOOM )

-        долучилися до  віртуального діалог-майданчику "Україна соборна: стереотипи і реальність"(22.01.2021 о 15.00)

-        взяли участь у конкурсі від ЮНІСЕФ “ПОЕЗІЯ ЗАРАДИ МИРУ»(результати очікуємо)

-        участь в  заході "Авдіївська зима -2017"(02.02.2021,організаторами є ОРДК і діти Авдіївки, а також Олена Мокренчук , платформа ZOOM)

-        04 лютого 2021 року в хмарному середовищі Zoom  долучилися до коворкінг-стартап проєкту обласної ради дітей Київщини «ACTION-школа» (у рамках проєкту «Школа лідерської майстерності»)

-        зареєструвалися на патріотичний он-лайн форум учнівської  молоді Київщини «Зима, що нас змінила»(22.02.2021- до Дня Героїв Небесної Сотні.

ГУРТКОВА РОБОТА

Протягом року працювали 4 гуртки і 1 спортивна секція: «Фольклорне мистецтво» - старша та молодша групи( керівник Котвіцький Ю.А.), «Народна творчість»(керівник Тарикіна І.В.), гурток з фізики «Ейнштейн» (керівник Луценко Н.О.), секція волейболу (Миненко А.С.).

За 2020/2021 н.р. керівником і учасниками колективу «Дударики»  була проведена величезна робота. З початку року колектив був включений в систематичні заняття вокальної групи і активну концертну діяльність. Група брала участь практично у всіх шкільних заходах і концертах . Взяли участь в обласному вокальному шоу «Калиновий голос Київщини».

Члени гуртка «Народна творчість» реально, самостійно відкривали  чарівний світ творчості, дізнавалися про властивості та структуру різних матеріалів. На заняттях гуртка «Народна творчість» учні дізналися про найпоширеніші традиційні в Україні вироби з різних  матеріалів та різними техніками, історичні відомості про виникнення і розвиток ремесл Організаційно-масова робота: 18 жовтня учні приймали участь у ярмарці ГАРБУЗ «FEST» де могли продемонструвати та продати свої роботи. Учнями також був виготовлений міні макет човна «Чайка», який вважається емблемою нашої школи. Гуртківці 20 квітня приймали участь у територіальному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край» в номінації «Інші техніки виконання» та здобули:

І місце Кучеренко Діана «Пташине гніздо» учениця 6 класу

ІІ місце Котик Дмитро органайзер «Котик» учень 7 класу

ІІ місце Мущенко Олександра «Пасхальний оберіг» учениця 7 класу

ІІІ місце Коваленко Іванна «Помічник учня» учениця»9 класу

ІІІ місце Нікітенко Максим «Пасхальний кошик» учень 7 класу

Працювала секція волейболу під керівництвом вчителя Миненко А.С. На заняттях  вихованці оволодівали знаннями з історії волейболу, техніки володіння м’ячем, розвивали фізичні якості.

Учні із задоволенням відвідували спортивну секцію , проявляли інтерес до занять з волейболу та до різних спортивних ігор. Наша команда брала участь у змаганнях з волейболу з командою села і командою волейболістів із сусідніх селищ, неодноразово перемагали.

Результативність роботи гуртків  можна прослідкувати за результатами участі школярів у конкурсах та спортивних змаганнях. Учні Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів були активними учасниками конкурсів різних рівнів.

З метою надання допомоги школярам у визначенні їх життєвого шляху, профорієнтаційної підтримки у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності, спільно з психологом школи було здійснено ряд заходів :проведено  тестування учнів 11-х класів “Нахили та профспрямованність”, діагностика щодо виявлення інтересів учнів 5-9 класів. Проведено бесіди з учнями 1-4 та 5-9 класів: «Мої сімейні обов’язки» з тематичною виставкою малюнків, «Що таке обов’язок?», виставка «Світ моїх захоплень», «Особливості характеру і професія»

Заняття з елементами тренінгу: «Асоціації»; «Острів». Проводилася просвітницька робота з батьками щодо вибору професії.

Важливими залишаються питання превентивного виховання, які передбачають впровадження системи підготовчих та профілактичних дій педагога, спрямованих на запобігання формуванню в учнів негативних звичок, рис характеру, проявів асоціальної поведінки, профілактики дитячої жорстокості та насильства, виховання цілісної особистості, формування стійких мотиваційних установок на здоровий спосіб життя на основі відродження сімейних цінностей, підвищення ваги виховної функції сім'ї та підняття її авторитету. В цьому напрямку необхідно активізувати роботу клубу «Турботливих батьків» та ради профілактики школи, основна мета яких - педагогічна просвіта батьків та залучення їх до освітнього процесу.

ПРЕВЕНТИВНЕ ВИХОВАННЯ

Згідно плану роботи Ради профілактики закладу та з метою попередження протиправної поведінки учнів школи, профілактика куріння та вживання алкогольних, токсичних і наркотичних речовин, профілактика травматизму, аморальної поведінки батьків і учнів, активізація виховної позиції батьків, посилення ефективності правовиховної роботи серед учнів на 2020/2021 навчальний рік адміністрацією закладу було проаналізовано діяльність педагогічного колективу за даним напрямком за І семестр 2020/2021 навчального року.

В закладі продовжує працювати Рада з профілактики правопорушень учнів, яка складається з представників педагогічного колективу, батьків і старшокласників. Рада з профілактики правопорушень збирається раз на місяць відповідно до плану роботи школи і слідкує за дотриманням правил поведінки й правопорядку учнями в урочний і позаурочний час. На розгляд ради виносяться різноманітні питання, пов’язані з дисциплінарними проблемами, приймаються рішення про передачу питань до розгляду в районній службі у справах неповнолітніх, ведення обліку відвідування учнями школи, взяття на облік неблагополучних сімей, закріплення за учнями схильними до правопорушень, наставників з числа педагогів та учнів, проблеми працевлаштування випускників школи, організація батьківських зборів, проблеми правильного використання учнями вільного часу. Кожне з цих питань потребує клопіткої роботи протягом навчального року, координації всіх служб школи, звязку з державними органами і суспільними організаціями.

Класні керівники, учителі-предметники, а також соціально-психологічна служба закладу індивідуально працюють із батьками тих учнів, що потребують підвищеної педагогічної уваги, схильних до правопорушень. За кожним учнем, який стоїть на внутрішкільному обліку, закріплено педагога-наставника, що проводить із ним індивідуальну роботу щодо корекції його поведінки й навчальних досягнень. Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В рамках акції в школі було проведено багато заходів:

-конкурс малюнків «Світ без насильства»;

-перегляд кінофільму «СНІД – небезпечне захворювання», конкурс малюнків та плакатів «СНІДу-НІ!», випуск інформаційних буклетів «Що таке СНІД»,

-бесіди «Ми за здоровий спосіб життя», «Сучасне рабство»;

-засідання «круглого столу» на тему «Основні положення законодавства та зміни у ньому, що стосуються інвалідів» , класні години «Дивись на нас як на рівних», «Що означає бути Людиною», перегляд відеопрезентації «Відомі люди з обмеженими можливостями» та відеороликів за матеріалами мотиваційних зустрічей Ніка Вуйчича;

-бесіди «Волонтером може бути кожен з нас», «Не будь байдужим, озирнись…»,перегляд фільму про волонтерів Макарівщини.

Також на цей період припало вивчення творів із зарубіжної літератури("Різдвяна пісня в прозі " Чарлз Діккенс 6 клас та "Хлопчик -зірка" Оскар Уайльд 5 клас), які вчать бути добрими, милостивими, допомагати один одному.

Формування правових знань здобувачів освіти закладу базується в основному на щомісячних годинах класного керівника. З 16 листопада по 16 грудня в школі був проведений місячник правових знань «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки», в рамках якого було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів щодо запобігання торгівлі, експлуатації та жорстокого поводження з дітьми. А саме:

  • онлайн-лекторій для батьків «Чому діти ідуть із дому»;
  • бесіда «Насильство у сім’ї» (1-4 класи);
  • година-обговорення «Профілактика правопорушень та злочинів серед дітей» (5-8 класи);
  • диспут «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх» (8-10 класи);
  • година спілкування «Третє тисячоліття – рабство продовжується» (9-11 класи);
  • відверта розмова «Запобігання сексуальній експлуатації дітей у сфері туризму та торгівлі дітьми» (9-11 класи).

З метою підвищення рівня правової освіти та правового виховання учнів класними керівниками, вчителями правознавства, у грудні та січні були проведені Місячники правової, антиалкогольної, антинаркотичної пропаганди серед неповнолітніх, під час якого були проведені заходи:

  • виставка газет «Шкідливі звички»;
  • уроки здоров'я «Зроби свій вибір на користь здоров'я», «Правда про наркотики»;
  • тренінгове заняття «Що я знаю про СНІД?»;
  • перегляд документальних фільмів з протидії булінгу «Булер», «Джованні та балет на воді»;
  • дискусія «Мої думки про шкідливі звички»;
  • тематичні класні години: «Правда про алкоголь і куріння», «Крок у безодню» (наркоманія, токсикоманія), «У полоні тютюнового диму»;
  • інформаційні повідомлення «Знати, щоб жити». 

Педагогічний колектив закладу приділяє належну увагу організації правової освіти та виховання учнів. Питання правового виховання розглядалися на:

  • нарадах при директорові («Про організацію контролю за відвідуванням учнями навчальних занять» жовтень 2020, «Про роботу класних керівників, учителів з попередження дитячого травматизму, профілактики правопорушень і злочинності, наркоманії, СНІДу» листопад 2020, «Про результати перевірки відвідування учнями школи» грудень 2020);
  • раді школи («Про правове виховання та попередження правопорушень серед підлітків» вересень 2020).

У шкільній бібліотеці постійно діє пересувна виставка, а саме: «Знай і бережи Конституцію України», «Декларація прав людини», «Конвенція про права дитини», «Правова енциклопедія школяра» тощо.

В закладі створено всі умови, які сприяють формуванню громадянсько-правової культури учнів. Ефективність роботи залежить від професійної готовності педагогічних працівників, від їхніх зусиль, спрямованих на вдосконалення своїх знань та вмінь.

В закладі створений і постійно поновлюється банк даних про дітей, які потребують посиленої психолого-педагогічної уваги, схильних до правопорушень, функціонально-неспроможні сім’ї. На внутрішкільному обліку знаходиться 3 учнів (Ваколя Максим -7 клас, Зайцев Сергій - 8 клас, Щавлінський Артур - 8 клас).

В школі створений і постійно поновлюється банк даних про дітей, які потребують посиленої психолого-педагогічної уваги, схильних до правопорушень, функціонально-неспроможні сім’ї.

Також створена піклувальна рада школи, завданням якої було : залучення дітей, що потрапили в складні життєві обставини до гурткової роботи, контроль відвідування школи учнями, оздоровлення дітей в літній період, організація гарячого харчування, перевірка умов проживання дітей, сімей  що опинилися в складних життєвих обставинах.

План піклувальної ради та ради профілактики  виконано.

План виховної роботи Новосілківської гімназії на 2021/2022 н.р.

Серпень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Національно-патріотичне виховання

Ціннісне ставлення до себе

Національно-патріотичне виховання

День Незалежності України. «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

24.08

Педагог-організатор

Робота за планами класних керівників

Складання планів виховної роботи з класними колективами.

Вересень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК «УВАГА, ДІТИ НА ДОРОЗІ!»

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Національно-патріотичне виховання

Ціннісне ставлення до себе

Виховна діяльність

День знань

Святкова лінійка для першокласників

Перший урок

1-9

01.09

ЗНВР

Педагог-організатор

Класні керівники

Тиждень фізкультури та спорту.

Організація. Малих Олімпійських ігор.

Олімпійський урок «Здоров'я кожної людини – це її багатство»

Конкурс малюнків, відеороликів, презентацій «Ми за здоровий спосіб життя»

Профілактичні заходи ПДР у рамках «Всеукраїнської акції. Увага! Діти на дорозі»

1-9

1-9

13.09-17.09

06.09-10.09

Вчителі фіз.-ри

Тиждень протидії булінгу.

Діагностування рівня напруги, тривожності в учнівських колективах:

Заняття для учнів з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі»,

Години спілкування з даної проблеми.

Перегляд відеороликів та  мультфільмів  про дружбу.

Тематична поличка «Я маю право!»

1-9

13.09-17.09

Постійно

Психолог,  соціальний педагог

Міжнародний день миру

1-9

21.09

Педагог-організатор

Класні керівники

Заходи до Всеукраїнського дня бібліотек (за окремим планом)

Рейд-перевірка «Бережи шкільний підручник».

Проведення конкурсу «Найкращий читач»

Акція «Подаруй книгу бібліотеці»

Відкритий виховний захід

1-9

27.09-30.09

Шкільний бібліотекар

Наповнення шкільного сайту.

Постійно

Секретар

Педагог -організатор

Робота над планом профорієнтаційної діяльності в школі

2-й тиждень

Психолог

Соціальний педагог

Засідання піклувальної ради школи

3-й тиждень

Голова піклувальної ради

Соціальний педагог

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

Протягом місяця

Класні керівники

Педагог-організатор

Національно-патріотичне виховання

День українського кіно.

1-9

13.09

Педагог-організатор

Класні керівники

Заходи до Дня партизанської слави:

5-9

22.09

Вчителі історії

День пам'яті жертв Бабиного Яру.

5-9

29.09

Вчителі історії

Вибори отамана козацького товариства

2-9

Останній тиждень

Педагог-організатор

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство»

Формування ради куренів та ради старшин.

Планування роботи ШКТ ім. Івана Мазепи

Педагог-організатор, рада коша.

Конкурс «Кращий курінь місяця»

1-9

30.09

Рада старшин

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Поповнення шкільного банку даних обдарованих дітей

Протягом року

ЗНВР

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

ЗНВР

Класні керівники

Формування мережі гуртків.

Залучення учнів до роботи в гуртках та факультативах.

До 15.09

ЗНВР

Класні керівники

Превентивне виховання

Організація роботи з профілактики правопорушень серед учнів школи

Створення ради  профілактики  школи.

Інструктажі з БЖД: «Організація дорожнього руху.», «Вогонь – друг, вогонь – ворог. Причини виникнення пожеж, їх наслідки», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами», «Профілактика, інфікування та поширення корона вірусної інфекції».

Акція «Я – учень школи» Повторення Правил для учнів, Проведення рейду «Урок», «Шкільна форма»

Заняття для учнів з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі»,

Протягом місяця

Соціальний педагог

Робота з батьками і громадськістю

Проведення батьківської конференції.

Анкетування батьків та учнів.

Ознайомлення батьків з організацією освітнього процесу на час пандемії.

Створення соціальних паспортів класних колективів, школи

До 10.09

Директор школи

ЗНВР

Соціальний педагог

Класні керівники

Виховна д-сть за планами  класних керівників

Здійснити облік охоплення навчанням випускників 9 та 11 класів та їх працевлаштування

Класні керівники

ЗНВР

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Бесіди:

*«Профілактика, інфікування і поширення COVID-19.», «Як правильно мити руки, обробляти їх антисептиком, одягати та знімати маску, про соціальну дистанцію та етикет кашлю.», «Булити не круто», «Зупини булінг», «Конфлікти та способи їх подолання», «Я маю право!»; «Спорт-запорука здоров*я», «Тренуйся-не лінуйся», «Активний рух- мій вірний друг».,»Правила дорожнього руху», «Будь уважним на дорозі», «Життя людини-найвища цінність».

Протягом місяця

Класні керівники

 

Жовтень 

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК МОРАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини,  людей

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Ціннісне ставлення до природи

Виховна діяльність

Міжнародний день музики.

Міжнародний день людей похилого віку

1-9

01.10

Вчитель музики

Педагог-організатор

Свято «День учителя»

1-9

01.10

Педагог-організатор, рада коша

Національно-патріотичне виховання

День ветерана в Україні

1-9

01.10

Педагог-організатор

Тиждень українського козацтва (за окремим планом). Покрова Пресвятої Богородиці. День українського козацтва. День захисника України

1-9

08.10-14.10

Педагог-організатор

Рада старшин

Години спілкування та випуск інформаційної листівки до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй.

1-9

22.10

Педагог-організатор

Класні керівники

День визволення України від фашистських загарбників

5-9

28.10

Вчителі історії

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Посвята в козачата

Свято «Ми роду козацького діти»

2-9

1, 9

14.10

1-й тиждень

Педагог-організатор

Рада старшин

Класні керівники 1-го та 9-го класів

Конкурс «Кращий курінь місяця»

1-9

Останній тиждень

Рада старшин

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь у І етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та інтерактивних конкурсах.

ЗНВР

Участь у шкільних предметних тижнях.

Вчителі-предметники

Аналіз зайнятості учнів в гуртках, секціях

До 30.10

Соціальний педагог

Превентивне виховання

Нарада класних керівників з питань роботи з важковиховуваними дітьми.

Інструктажі БЖД

ЗНВР

Соціальний педагог

практичний психолог

Робота з батьками і громадськістю

Залучення батьків та громадськість до проведення загальношкільних свят.

Рейди в сім’ї учнів з метою надання допомоги батькам у спілкуванні та взаєморозумінні з підлітками, які мають складну акцентуацію характеру.

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки», «Запобігання отруєнь грибами», «Правила безпеки при користуванні газом», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами»

До 21.10

ЗНРВ,

Соціальний педагог

практичний психолог

Виховна д-сть за планами  класних керівників

Відкритий виховний захід «Ми роду козацького діти»

1,9

1-й тиждень

Кубай Н.М.

Лоневська М.М.

Рада коша

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Бесіди по куренях:

 «Молодість вклонися сивині», «Обережно, гриби!», «Правила поведінки біля водойм».

Інструктаж про правила поведінки під час осінніх канікул.

Протягом місяця

Класні керівники

 

Листопад

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК ПРЕВЕНТИВНО – ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Ціннісне ставлення до себе

Ціннісне ставлення до людей

Ціннісне ставлення до свого соціального «Я»

Виховна діяльність

 Міжнародний день толерантності.

1-9

16.11

Педагог-організатор

Класні керівники

Всесвітній день дитини.

1-9

19.11

Педагог-організатор

Класні керівники

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок (в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»)

6-9

25.11

Соціальний педагог

Національно-патріотичне виховання

Тиждень  української писемності та мови:

1-9

8.11-12.11

Учителі української мови та літератури

Класні керівники

День Гідності та Свободи

1-9

22.11

Педагог-організатор

Лінійка-реквієм «Україна пам’ятає!» до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

1-9

29.11

Вчителі історії

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Конкурс «Кращий курінь місяця»

Акція «Засвіти свічку»

1-9

Останній тиждень

Рада коша

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

Педагог-організатор

Участь в предметних тижнях та інтерактивних конкурсах.

Вчителі-предметники, педагог-організатор.

Превентивне виховання

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки», «Правила безпеки на воді», «Правила безпеки користування електроприладами та поблизу джерел електроструму».

1-9

Класні керівники

Робота з батьками і громадськістю

Бесіди з батьками «Булінг. Ознаки булінгу».

Класні керівники

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Тиждень «За здоровий спосіб життя!» до Міжнародного дня боротьби з курінням

Акція «Курінню – НІ!»

Лекторій «Що ми знаємо про шкідливі звички?»

1-9

1-й тиждень

Класні керівники

 

Грудень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК МИЛОСЕРДЯ

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Ціннісне ставлення до себе

Ціннісне ставлення до людей

Виховна діяльність

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»:

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Міжнародний день боротьби з рабством.

Акція «Турбота» до Дня захисту прав інвалідів.

 Міжнародний день волонтера.

Міжнародний день боротьби з корупцією.

 Міжнародний день прав людини

01.12

02.12

03.12

06.12

09.12

10.12

Соціальний педагог

 Святкове дійство до Дня Святого Миколая.

1-9

20.12

Педагог-організатор

Проведення новорічних ранків.

1-9

4-й тиждень

Педагог-організатор

Національно-патріотичне виховання

Традиційний конкурс «Супер козачок – 2021» до дня Збройних сил України

1-4

5-9

06.12

Вчителі ф-ри

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Засідання ради коша по підсумках роботи ШКТ за І семестр

Підведення підсумків конкурсу «Кращий курінь» за І семестр

Випуск інформаційних листівок до Дня СНІДу.

Випуск інформаційної листівки до Дня захисту прав інвалідів.

Випуск інформаційних листівок до Всесвітнього дня прав людини.

Виготовлення вітальних листівок захисникам Вітчизни

Протягом місяця

Педагог-організатор

Рада коша

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

Педагог-організатор

Вчителі-предметники

Участь в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

знвр

Превентивне виховання

 Бесіди «Вплив алкоголю, наркотиків на людський організм».

Провести єдину годину класного керівника «Я обираю здоровий спосіб життя»

Зустрiчi з працiвниками правоохоронних органів, спецiалiстами служби у справах неповнолiтнiх.

Робота «телефону довіри».

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки », «Правила безпеки при користуванні газом», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами», «Правила безпеки на воді».

1-9

Постійно

Класні керівники

Адміністрація

Робота з батьками і громадськістю

Спільне засідання членів ради школи, піклувальної ради школи та батьківської ради школи.

Загальношкільні та курінні батьківські збори за підсумками роботи.

Протягом місяця

До 31.12

Директор, ЗНВР

Виховні заходи за планами класних керівників

Відкритий виховний захід

Засідання МО класних керівників

3-й тиждень

ЗНВР

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Профілактичний лекторій до Всесвiтнього дня боротьби зi СНІДом.

Бесiди: «Єдино правильний вибір на користь здорового способу життя».

Акція «Турбота» до Дня захисту прав інвалідів.

Інструктажі про правила поведінки під час новорічних ранків та під час зимових канікул.

Класні керівники

 

Січень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

Місячник морально-етичного

та естетичного виховання

Ціннісне ставлення до себе, друзів, родини

Ціннісне ставлення до людей, культури і мистецтва

Виховна діяльність

 Різдвяні віншування

1-9

До 18.01

Педагог-організатор

Класні керівники

Національно-патріотичне виховання

До Дня соборності України:

 Свято «Соборна мати Україна»

 Класні години:

Ми від сьогодні громадяни України»

«Краса і велич символів державних»

 

1-9

21.01

Педагог-організатор

Класні керівники

Лінійка-реквієм до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

1-9

28.01

Бібліотекар

Вчителі і сторії

День  пам’яті героїв Крут.

1-9

31.01

Вчителі історії

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Конкурс «Кращий курінь місяця»

1-9

Рада коша

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

Протягом місяця

Вчителі-предметники

Педагог-організатор

Превентивне виховання

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки», «Правила безпеки при користуванні газом», «Правила безпеки користування електроприладами та поблизу джерел електроструму».

Класні керівники

Робота з батьками і громадськістю

Засідання батьківської ради школи

4-й тиждень

Голова б/р

Виховні заходи за планами класних керівників

Спільне засідання методичного об’єднання класних керівників та Ради профілактики школи.

4-й тиждень

Адміністрація

Соціальний педагог

Відкритий виховний захід

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Тиждень сприяння здорового способу життя. Класні години «Чинники здоров’я».

Бесіди щодо безпеки на воді та на льоду.

Протягом місяця

Класні керівники

 

Лютий

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК ЦІННІСНОГО СТАВЛЕННЯ

ДО ДЕРЖАВИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Ціннісне ставлення до себе, друзів, родини

Ціннісне ставлення до людей

Ціннісне ставлення до свого соціального «Я»

Виховна діяльність

 Вечір відпочинку до Дня святого Валентина.

7-9

14.02

Рада коша

Педагог-організатор

Національно-патріотичне виховання

Години спілкування:

«Ми – українці», «Незалежність починається з тебе», «Творення держави – справа кожного з нас»,

«Закон і право» .

1-4

5-9

Протягом місяця

Класні крівники

Зустріч з воїнами АТО до Дня вшанування учасників бойових дій

5-9

3-й тиждень

Вч.захисту Вітчизни

День Героїв Небесної Сотні

1-9

21.02

Педагог-організатор

Класні керівники

Мiжнародний день рiдної мови

1-9

21.02

Вчителі-філологи

Години спілкування щодо увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка»

1-9

25.02

Педагог-організатор

Класні керівники

Заходи до Дня початку кримського спротиву.

5-9

21.02-18.03

Бібліотекар

Вчителі історії

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Конкурс «Кращий курінь місяця»

1-9

4-й тиждень

Педагог-організатор

Рада коша

Робота з обдарованими дітьми.

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг».

Протягом місяця

Вчителі-предметники

Класні керівники

Педагог-організатор

Превентивне виховання

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки».

1-9

Протягом місяця

Класні керівники

Робота з батьками і громадськістю

Круглий стіл «Давайте розберемося спільно, що заважає нашим дітям бути вихованими?»

          ЗНВР

Виховні заходи за планами класних керівників

Відкритий виховний

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Бесіди «Правила дорожнього руху обов’язкові для всіх».

Класні керівники

Березень 

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК ДУХОВНОГО ВИХОВАННЯ

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини,  людей

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Ціннісне ставлення до природи

Виховна діяльність

 Тиждень сім’ї «Я і моя родина»:

Конкурс плакатів «Вітаємо, любі жінки»

Класні години:

«Мати символ добра на землі»

«до джерел духовності»

«Без сім’ї нема щастя на землі»

5-9

1-4

5-8

9-9

01-07.03

Педагог-організатор

класні керівники

 Літературна світлиця до Всесвітнього дня поезії. Україна оспівана поетами.

1-9

18.03

Вчителі-філологи

Рада коша

Всесвiтнiй день водних ресурсiв Акція «Живе джерело», «Чиста криниця» до Дня води.

1-9

22.03

Класні керівники

Вчитель біології

Конкурс інсценівок на основі класичних літературних творів до Міжнародного дня театру.

1-9

27.03

Педагог-організатор

Рада коша

Національно-патріотичне виховання

Шевченківський тиждень:

«Навіки з нами серце і пророче слово»

Години спілкування «З дитинства йдемо до Тараса»

1-9

До 12.03

Вчителі української л-ри

Класні керівники

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Випуск шкільного вісника «Чайка»

Конкурс «Кращий курінь місяця»

1-9

Ост.тиждень

Члени редакції

Рада коша

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

1-9

Протягом місяця

Вчителі- предметними

Педагог-оргнізатор

Превентивне виховання

Профілактичні бесіди до Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Інструктажі з БЖД: «Організація дорожнього руху.», «Вогонь – друг, вогонь – ворог. Причини виникнення пожеж, їх наслідки», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами», «Профілактика, інфікування та поширення корона вірусної інфекції».

1-9

Протягом місяця

Медична сестра

Класні керівники

Робота з батьками і громадськістю

Святкова програма «Все для матусі»

1-9

7.03.

Педагог-організатор

Класні керівники

Виховні заходи за планами класних керівників

Відкритий виховний захід

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Рейд-перевірка «Зовнішній вигляд»

1-9

2-й тиждень

Рада коша

Тиждень сприяння здорового способу життя

1-9

14.03-18.03

Класні керівники

Вч.фіз-ри

Профілактичні бесіди до Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби із захворюванням на туберкульоз. Випуск інформаційних листівок.

7-9

28.03

Медична сестра

Класні керівники

 

Квітень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

МІСЯЧНИК ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ

Ціннісне ставлення до природи

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Ціннісне ставлення до себе.

Виховна діяльність

 День гумору «Сміється уся школа»

1-9

01.04

Педагог-організатор

Відзначення Всесвітнього Дня книги.

1-9

01.04

Бібліотекар

 Всесвітній День здоров’я

Загальношкільна зарядка

Єдиний урок

07.04

Медична сестра

Класні керівники

Вч.ф-ри

 День авіації і космонавтики.

1-9

12.04

Педагог-організатор

Заходи в рамках Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища «День Землі», «День довкілля», «До чистих джерел», «Діти за гуманне ставлення до тварин»

1-9

18.04-22.04

Класні керівники

Вчителі географії та біології

Засідання методичної ради класних керівників

Ост.тиждень

ЗНВР

Національно-патріотичне виховання

Відзначення Дня Чорнобильської трагедії

Виховні бесіди

«26 квітня – День скорботи»

«Репортаж із Чорнобиля»

«Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана»

Конкурс плакатів «Чорнобиль очима дітей»

Лінійка-реквієм «Чорнобиль б’є на сполох»

3-9

26.04

Класні керівники

Рада коша

Педагог-організатор

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

Акції «Шкільне подвір’я», «Моє село», благодійна акція «Від дитини -дитині»

Випуск шкільного вісника «Чайка»

Конкурс «Кращий курінь місяця»

4-9

Протягом місяця

Ост.тиждень

Педагог-організатор

Рада коша

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь  в предметних тижнях.

Участь в фізичному конкурсі «Левеня»

Протягом місяця

Вчителі-предметники

Превентивне виховання

 Лекція з учнями 7-9 класів по профілактиці наркоманії.

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами», «Правила безпеки користування електроприладами та поблизу джерел електроструму».

1-11

Соціальний педагог

Класні керівники

Робота з батьками і громадськістю

Виготовлення шпаківень до Дня птахів

Конференція з батьками «Успіхи народжують таланти»

Акція «Моє село»

Участь у тижні добра.

Акція «Волонтери серед нас»

ЗНВР

Пеагог-організатор

Виховні заходи за планами класних керівників

Відкритий виховний захід

Робота за проектом «Школа сприяння здоров*ю»

Загальношкільна зарядка до Дня здоров*я.

Бесіди щодо профілактики наркоманії.

Класні години на тему «Бережи здоров*я змолоду»


 

Класні керівники

 

Травень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

 МІСЯЧНИК ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Ціннісне ставлення до свого соціального «Я»

Виховна діяльність

Тиждень Добра в школі

1-9

1-й тижднь

Педагог-організатор

Мiжнародний день родини (сiм'ї).

День Європи

1-9

13.05

Класні керівники

Педагог-організатор

Міжнародний день музеїв

5-9

18.05

Керівник шкільним музеєм

Всесвiтнiй день боротьби з тютюнопалiнням

1-9

31.05

Соціальний педагог

Медична сестра

Національно-патріотичне виховання

Участь у заходах, присвячених відзначенню річниці Перемоги у Другій Світовій війні (за окремим планом)

1-9

08.05-09.05

Педагог-організатор

День української вишиванки

1-9

19.05

Педагог-організатор

Робота за проектом УС

«Шкільне козацьке товариство

День Матері .

Конкурс «Берегиня козацького роду»

1-9

1-й тиждень

Педагог-організатор

Рада коша

Конкурс «Кращий курінь» за підсумками роботи учнівського самоврядування у ІІ семестрі.

1-9

4-й тиждень

Рада коша

Підготовка та участь в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Джура» («Сокіл»)

Протягом місяця

Вч. захисту Вітчизни

та фізичної культури

Випуск шкільного вісника «Чайка»

4-й тиждень

Члени редакції

Участь у Всеукраїнській акції «Поший мішечок-збережи довкілля чистим.»

1-9

травень

Педагог-організатор, класні керівники,вчителі трудового навчання

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь в проектах та конкурсах за планом закладу позашкільної освіти «Оберіг»

1-9

травень

Педагог-організатор

Превентивне виховання

Тиждень техніки безпеки.

День цивільної оборони.

Інструктажі з БЖД: «Правила дорожнього руху», «Правила протипожежної безпеки», «Запобігання отруєнь грибами, ягодами», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами», «Правила безпеки на воді». Проведення  національного уроку з безпеки дорожнього руху

1-11

3-й тиждень

Класні керівники

Робота з батьками і громадськістю

Загальношкільні та курінні батьківські збори за підсумками ІІ семестру та навчального року

ЗНВР

Виховні заходи за планами класних керівників

Відкритий виховний захід

 

Червень

Вид роботи

Зміст роботи

Клас

Термін вико-нання

Відповідальний за виконання

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини,  людей

Ціннісне ставлення до держави

Ціннісне ставлення до природи

Виховна діяльність

Організація роботи пришкільного табору «Чайка»

1-8

Педагог-організатор,

Класні керівники

Міжнародний День захисту дітей

01.06

Педагог-організатор

Свято останнього дзвоника. Урочисті заходи для випускних класів.

1-9

Педагог-організатор

Відкритий виховний захід «Щасливі 9 років у рідній нашій школі»( вручення свідоцтв випускникам 9-го класу)

9

Кубай

Національно-патріотичне виховання

День Конституції

24.06

Педагог-організатор

Робота з обдарованими дітьми, участь в районних заходах

Участь в шкільних заходах пришкільного табору.

Керівник табору

Робота з батьками і громадськістю

Оформлення заяв на оздоровлення дітей в літньому пришкільному оздоровчому таборі «Чайка»

Керівник табору

Робота з педагогічними кадрами

Організація навчальної практики в середній школі

Вчителі-предметники

https://e.profkiosk.ru//eServices/service_content/file/0807f9f8-3c65-4e38-a651-dc5d2adf8419.pdf;Zbirnyk_documentiv.pdfhttps://e.profkiosk.ru//eServices/service_content/file/0807f9f8-3c65-4e38-a651-dc5d2adf8419.pdf;Zbirnyk_documentiv.pdf
https://imzo.gov.ua/2020/07/23/lyst-mon-vid-20-07-2020-1-9-385-deiaki-pytannia-orhanizatsii-vykhovnoho-protsesu-u-2020-2021-n-r-shchodo-formuvannia-v-ditey-ta-uchnivs-koi-molodi-tsinnisnykh-zhyttievykh-navychok/Закон України «Про загальну середню освіту»
 Конвенція про права дитини       
Закон України «Про освіту»
 Закон України «Про молодіжні та дитячі громадські організації»
 Закон України «Про охорону дитинства»
 Закон України «Про попередження насильства в сім’ї»
 Закон України «Про фізичну культуру і спорт»
Указ Президента України «Про Національну програму правової освіти населення»

Указ Президента України «Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності в суспільстві та утвердження здорового способу життя»

 Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики та підтримки молодіжних організацій»
Національна доктрина розвитку освіти

 Лист МОН України від 16.08.2019 №1/9-523 "Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019-2020 навчальному році"

Лист МОН від 23.08.2019 № 1/9-531 "Щодо ціннісно орієнтованої тематики проведення Першого уроку та навчання у 2019/2020 навчальному році"

Інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н. р.

Концептуальна записка Представництва Дитячого фонду ООН в Україні "Безпечні школи в Україні"

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII.

Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657- VIII (лист МОН від 29.01.2019 № 1/19-881).

Методичний посібник «Кодекс безпечного освітнього середовища».

Важливі пам'ятні та ювілейні дати.

Comments:
Only authorized users can leave comments.