Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Новини

30 березня 2020 року бідбулось засідання атестаційної комісії І рівня при Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів в режимі он-лайн

ГОДИНА ЗЕМЛІ - це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

28 березня о 12:46 | Котик С. Б. | немає коментарів

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ: СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ДАТИ ЗНО ТА ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВСТУП

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

З приємністю повідомляємо про те, що вийшов друком збірник матеріалів обласної педагогічної студії (керівник М.М. Білоцький, учитель історії). яка у 2018/2019 н. р. функціонувала на базі Новосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Макарівської районної ради: Упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології на заняттях історії та в позакласній роботі / упорядники: М.М. Білоцький, О.Д. Рокицька. – Біла Церква: КНЗ КОР «КОІПОПК», 2020. – 250 с.