Вийшов друком збірник матеріалів обласної педагогічної студії «Упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології на заняттях історії та в позакласній роботі»

Дата: 25 лютого 2020 о 22:00
111 переглядів

З приємністю повідомляємо про те, що вийшов друком збірник матеріалів обласної педагогічної студії (керівник М.М. Білоцький, учитель історії). яка у 2018/2019 н. р. функціонувала на базі Новосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Макарівської районної ради: Упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології на заняттях історії та в позакласній роботі / упорядники: М.М. Білоцький, О.Д. Рокицька. – Біла Церква: КНЗ КОР «КОІПОПК», 2020. – 250 с.

Шановні колеги!

З приємністю повідомляємо про те, що вийшов друком збірник матеріалів обласної педагогічної студії (керівник М.М. Білоцький, учитель історії). яка у 2018/2019 н. р. функціонувала на базі Новосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Макарівської районної ради: Упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології на заняттях історії та в позакласній роботі / упорядники: М.М. Білоцький, О.Д. Рокицька. – Біла Церква: КНЗ КОР «КОІПОПК», 2020. –  250 с.

Видання рекомендовано до друку науково-методичною радою КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” (протокол № 1 від 13 лютого  2020 року).

Рецензенти: О. П.  Міхно, директор Педагогічного музею України, кандидат педагогічних наук; Т.О. Гребенчук, завідувач відділу суспільствознавчих предметів КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”.

Літературний редактор: С. І. Мірошник, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”, кандидат педагогічних наук.

У посібнику розкрито питання музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології, спрямованої на розвиток освіченої й культурної особистості, національно свідомої, патріота своєї Вітчизни. Запропоновано методичні розробки уроків історії, позаурочних заходів із застосуванням елементів музейної педагогіки, що сприяє ефективному засвоєнню знань, формуванню учня як особистості.

Видання призначене для вчителів історії, керівників гуртків, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Також повідомляємо, що упродовж 2017-2020 років вийшли друком видання, які розміщено за посиланням https://repository.kristti.com.ua/:
за матеріалами КНЗ КОР "КОІПОПК"