Total 24 common:people_all_forms

Вітаємо з Днем Захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці

Date: 14 жовтня 2020 о 07:11, Refreshed 11 березня 2021 о 15:00

Славетні та величні свята відзначає сьогодні Україна!
Для нашої школи ці свята є надзвичайно близькими та традиційними! Адже наші учні є членами шкільного козацького товариства імені Івана Мазепи. Наше ШКТ тісно співпрацює з представники старшого покоління козаків, членами міжнародної громадської організації «Українське козацтво» – Святошинський районований козацький загін «Богунський полк Українського козацтва», які є наставниками та порадниками наших козачат та спільно з вчителями навчають їх любити свою Батьківщину, материнську мову, неньку Україну, шанувати віру і звичаї свого народу.

За традицією, учнів зі святом привітав генерал-осавул Святошинського районованого козацького загону «Богунський полк Українського козацтва» – Плотніцький Олександр Павлович .

Щороку за його ініціативи, курені, які вибороли перемогу у конкурсі "Кращий курінь року" отримують грамоти та грошову винагороду на розвиток класу. За підсумками конкурсу за 2019/2020 н.р., перемогли:

• курінь імені Данила Апостола - кіш Джури, класний керівник Барабаш С.В.
  • курінь імені Павла Полуботка - кіш Молоді козаки, класний керівник Коваленко Н.М.

Найменшим учням - першачкам Олександр Павлович вручив значки, (які свідчать , що наступного року вони приймуть посвяту і будуть офіційно прийняті до нашого козацького товариства) та солодкі подарунки.

Також генералом-осавулом урочисто вручено посвідчення новообраному отаману ШКТ - Філоненку Миколі.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поклав життя захищаючи нашу Україну. А всіх учасників АТО привітали листівками та малюнками, які виготовили учні. Також напередодні Дня Захисника України батьки, учні та вчителі нашої школи передали гостинці та привітання воїнам на Схід України (дякуємо о. Павлу за допомогу і бажаємо йому щасливої дороги!)

Спільно з директоркою БК с.Новосілки Перепелицею С.А. та керівницею танцювальної студії Маджарою Н.М., керівником музичного гуртка Котвіцьким Ю. А. було організовано міні-святкове привітання на свіжому повітрі. Патріотичні пісні, танці, вірші, гуморески.

Від імені нашого козацького товариства вітаємо з цими знаменними святами усіх українців та вояків України, гідних нащадків великих прадідів, достойних нащадків українського козацтва! Та щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Низько вклоняємося усім, хто взяв у руки зброю і встав на захист України, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу. Ми просимо у Пресвятої Богородиці Покрову над вами та над усією Україною!

Щиро дякуємо всім учасникам та генерал-осавулу Плотніцькому О.П. за підтримку та розвиток ШКТ ім. Івана Мазепи!

Comments:
Only authorized users can leave comments.